Informacje


  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na YoutubeZobacz większe...W dniu 15 listopada 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Białej odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 40 - lecia działalności Zespołu Śpiewaczego "Naramianki" z Naramic. Ta niezwykła uroczystość była okazją do wręczenia licznych upominków i wyrażenia wielu słów uznania, podziękowań za wiele lat działalności i prezentacji naszego regionu.

Zobacz więcej...Święto 11 listopada zostało także uczczone w Gminie Biała. W każdej z parafii istniejące na terenie Gminy odbyły się uroczyste msze święte "za Ojczyznę". Podczas każdej z mszy księża złożyli podziękowanie tym, którzy za Ojczyznę walczyli oraz zachęcali do dalszego szerzenia patriotyzmu.

Zobacz więcej...12 listopada 2019 r. uczniowie młodszych klas Publicznej Szkoły Podstawowej w Młynisku wraz z nauczycielami obejrzeli spektakl pt. "Lodowa Kraina".

Zobacz więcej...9 listopada 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Szadku odbył się III Przegląd Piosenki Patriotycznej "Matecznik" - Artystyczne Spotkania Amatorskich Zespołów Wokalnych Seniorów. Na scenie zaprezentowało się 15 zespołów w tym zespoły: Zespół Śpiewaczy Biała i Zespół Śpiewaczy "Naramianki" z Naramic.
Zobacz więcej...27 października 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki w Sokolnikach odbył się XI Powiatowy Przegląd Chórów i Zespołów Śpiewaczych. Z gminy Biała wzięły w nim udział dwa zespoły śpiewacze: Zespół Śpiewaczy z Białej i Zespół Śpiewaczy "Naramianki" z Naramic.
Zobacz więcej...15 października 2019 roku aktorzy teatru KRAK - ART przedstawili dzieciom z Publicznego Przedszkola w Białej wesoły, pełen humoru, szybkich zwrotów akcji spektakl z morałem, będący adaptacją wiersza Jana Brzechwy ...
Zobacz więcej...Zobacz więcej...Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. Święto ma w naszym kraju już osiemnastoletnią tradycję, zostało ogłoszone w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. Dzień ten jest świetną okazją, by uświadomić dzieciom jakie korzyści przynosi głośne czytanie i dlaczego warto czytać.
Zobacz więcej...

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
"Modernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej wraz z montażem windy dla osób niepełnosprawnych"
(zobacz więcej...)

               © 2013 hobby_TOT all right reserved