Informacje


  Gminna Biblioteka Publiczna w Białej - Katalog Księgozbioru

Zobacz filmiki na Youtube


Zobacz więcej...

Regulamin przeglądu, karta zgłoszenia -> doc  -  pdf21 i 22 września 2019 r. odbył się IX Ogólnopolski Przegląd Zespołów Ludowych "Złoty Talizman". Gospodarzem przedsięwzięcia, jak co roku był Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowicach. Celem przeglądu jest promowanie muzyki ludowej, ochrona i rozpowszechnianie folkloru z zachowaniem autentycznego stroju ludowego.
Zobacz więcej...20 września 2019 roku w kino-teatrze "Syrena" odbył się koncert podsumowujący projekt "Nasze korzenie, nasza duma!". Projekt był przedsięwzięciem Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu i Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu.
Zobacz więcej...W miniony wtorek tj. 17 września Gminna Biblioteka Publiczna w Białej wraz z Publiczną Szkołą Podstawową w Białej wzięła udział w VIII edycji akcji "Narodowe Czytanie". W tym roku odbyło się ono w budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej. Uroczystość poprowadziły: nauczyciel i bibliotekarz Publicznej Szkoły Podstawowej w Białej - Beata Sip oraz bibliotekarz Publiczno-Szkolnej Biblioteki w Młynisku - Wioletta Dwornicka.
Zobacz więcej...10 sierpnia 2019 to szczególny dzień dla członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Białej Rządowej. Tego dnia świętowały one 95-lecie istnieje ich koła. Uroczystość miała miejsce na sali OSP w Białej. Na ręce przewodniczącej Lilii Grabowskiej zostały złożone gratulację i podziękowania za ten miniony czas, a także życzenia na kolejne lata działalności.

Zobacz więcej...

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
"Modernizacja budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białej wraz z montażem windy dla osób niepełnosprawnych"
(zobacz więcej...)

               © 2013 hobby_TOT all right reserved   


Nasza witryna internetowa nie używa plików cookies w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych.
Nie wykluczmy jednak możliwośći korzystania z takich plików przez serwery i dodatki internetowe z których możemy korzystać. Każdy może zaakceptować pliki cookies korzystająć z domyślnych ustawień swojej przeglądarki, ma również możliwość ich zablokowania.